Ubieranki gry

Gry lekarza

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura u lekarza

Draculaura u lekarza

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High ostatnio trochę zaszalała ze swoimi straszyciółkami i wychodziły na drzewa w parku. Niestety parę razy spadła z drzewa i nieźle się potłukła. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o monsterkę, by wróciła do siebie. Do pomocy masz różne narzędzia, które będziesz mogła użyć. Postaraj się i daj z siebie wszystko, by Draculaura doszła szybko do siebie. W grę zagrasz za pomocą myszki.

Barbie u lekarza

Barbie u lekarza

Dział: Dla Dzieci

Barbie ostatnio dużo jeździła na rowerze i miała mały wypadek i trochę się poobijała. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w lekarza Barbie i zadbanie o jej samopoczucie i wygląd. Musisz opatrzyć jej rany, a także usunąć drzazgi z ciała. Zadbaj o zdrowie laleczki, by znowu była szczęśliwa, a na jej twarzy zagościł uśmiech. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Draculaura u lekarza od nosa

Draculaura u lekarza od nosa

Dział: Monster High

Draculaura ma ostatnio duże problemy z przegrodą nosową i źle jej się oddycha. Zrobiły jej się także polipy w nosie i chce ich się pozbyć. Dlatego przyszła do lekarza od nosa. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by naszej straszyciółce dobrze się oddychało. Pousuwaj polipy z nosa i inne rzeczy, które przeszkadzają monsterce w oddychaniu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!Clawdeen Wolf u lekarza

Clawdeen Wolf u lekarza

Dział: Monster High

Istne szaleństwo! Nasze straszyciółki z Monster High miały wypadek i teraz potrzebują pomocy! Clawdeen Wolf, Frankie Stein i Abbey Bominable jeździły na nartach i troszkę się poobijały. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o to, by monsterki były zdrowe! Pierwsza do gabinetu wejdzie Clawdeen Wolf, spraw by monsterka wyszła opatrzona i zdrowa. Daj z siebie wszystko! W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Pou u lekarza

Pou u lekarza

Dział: Dla Dzieci

Nasz sympatyczny stworek Pou będzie potrzebował Twojej pomocy, bo ostatnio trochę się poobijał i powbijały mu się w ciało drzazgi i inne rzeczy. twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o wygląd stworzenia. Pousuwaj drzazgi z ciała i zlikwiduj kurzajki. Wylecz naszego dzielnego Pou, bo znowu był szczęśliwy. W grze poruszasz się za pomocą myszki!