Ubieranki gry

Gry małej

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Zwariowana fryzura Małej Syrenki

Zwariowana fryzura Małej Syrenki

Dział: Dla dziewczyn

Mała Syrenka postanowiła troszkę zmienić coś na wiosnę, dlatego postanowiła wybrać się do fryzjera, by na jej głowie zrobił zwariowaną fryzurę. Twoim zadaniem w grze jest pomóc fryzjerowi w uzyskaniu mega zwariowanej fryzury na głowie Ariel. Możesz do tego celu użyć nożyczek, maszynki, lokówki czy prostownicy. Możesz także zafarbować włosy syrenki na różne zwariowane kolory. Na koniec wybierz dodatki i fryzurka gotowa!

Kąpiel Małej Frankie Stein

Kąpiel Małej Frankie Stein

Dział: Monster High

Mama Frankie Stein z Monster High szuka opiekunki dla swojej córki, bo musi iść do pracy. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę opiekunki i zaopiekowanie się monsterką. Musisz na początku gry wlać wodę do wanny i wrzucić płyn do kąpieli i oczywiście zabawki małej. Później włóż do wanny Frankie i dokładnie umyj. Nałóż na jej ciało płyn do kąpieli, a później umyj upiorce włosy. Na koniec wybierz dla małej Frankie fajne ubranko, była ładnie wyglądała na spacerze. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Manicure małej Elsy

Manicure małej Elsy

Dział: Dla Dzieci

Elsa z Krainy Lodu ma bardzo zniszczone paznokcie i dłonie, bo ostatnio dużo sprzątała w swoim królestwie. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o dłonie dziewczynki. Na początku gry dokładnie umyj ręce Elzy , a potem przystąp do zabiegów. Wyrównaj paznokcie, by były równe i zadbane. Przypiłuj je troszkę i wybierz kształt. Pomaluj je na ładny kolorek i wybierz ozdoby na dłonie. W grę zagrasz za pomocą myszki!Karmienie małej Monsterki

Karmienie małej Monsterki

Dział: Monster High

Cofnęliśmy się w czasie o tysiące lat i teraz mamy okazję zobaczyć jak wygląda mała Draculaura z Monster High jako niemowlę. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać mamy monsterki i zadbanie o to, by maleństwo było szczęśliwe. Zadanie to nie będzie proste, więc na początek musisz nakarmić małą upiorkę. Weź małą na ręce i nakarm butelką. Później zaśpiewaj jej kołysankę i utul do snu. Gdy maleństwo będzie spało możesz wsadzić ją do łóżeczka. Na koniec udekoruj pokój małej Draculaury!

Manicure małej Ghouli Yelps

Manicure małej Ghouli Yelps

Dział: Monster High

Ghoulia z MH ma brzydkie paznokcie, a jutro w szkole ma zabawę i dlatego jej dłonie muszą ładnie wyglądać. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać kosmetyczki i zadbanie o dłonie dziewczyny. Na początek gry umyj dokładnie ręce monsterki, by były czyste i można było przystąpić do zabiegu. Nawilż ręce specjalnym płynem i je namocz. Później dokładnie powycieraj i przystąp do piłowania paznokci. Na koniec pomaluj ładnie pazurki i możesz także wybrać ozdoby, takie jak pierścionki i bransoletki!