Ubieranki gry

Gry nosa

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Operacja nosa

Operacja nosa

Dział: Dla Dzieci

Jenny ma krzywą przegrodę nosową i postanowiła zgłosić się z tym problemem do specjalisty. Dziewczyna nie może swobodnie oddychać, więc pomóż jej odzyskać sprawność. Gra polega na tym, że wcielasz się w postać lekarza, który przeprowadza operację przegrody nosowej. W tym zadaniu będzie Ci pomagać doświadczona Pani Doktor, która Cię pokieruje. Stosuj się do jej wskazówek, a wszystko pójdzie ok! W grę zagrasz za pomocą myszki!Draculaura u lekarza od nosa

Draculaura u lekarza od nosa

Dział: Monster High

Draculaura ma ostatnio duże problemy z przegrodą nosową i źle jej się oddycha. Zrobiły jej się także polipy w nosie i chce ich się pozbyć. Dlatego przyszła do lekarza od nosa. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o to, by naszej straszyciółce dobrze się oddychało. Pousuwaj polipy z nosa i inne rzeczy, które przeszkadzają monsterce w oddychaniu. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Frankie Stein operacja nosa

Frankie Stein operacja nosa

Dział: Monster High

Frankie Stein z monster high ma ostatnio duże problemy z węchem i dlatego postanowiła przejść się do laryngologa, który zlecił jej operację nosa. Twoim zadaniem w grze jest przeprowadzenie operacji nosa dzięki której nasza straszyciółka odzyska węch. Do tego celu możesz użyć różnych narzędzi, które Ci w tym pomogą. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Operacja nosa Clawdeen Wolf

Operacja nosa Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High ostatnio źle się czuje, bo ma problem z nosem, źle jej się oddycha i ma polipy. Postanowiła z tego powodu wybrać się do lekarza. Twoim zadaniem w grze wcielenie się w rolę lekarza laryngologa i zadbanie o to, by Clawdeen przestał boleć nos i jej się lepiej oddychało. Musisz do tego celu użyć odpowiednich narzędzi, które są udostępnione w grze. Poruszasz się za pomocą myszki!

Operacja nosa Ghoulia Monster High

Operacja nosa Ghoulia Monster High

Dział: Monster High

Ghoulia zgłosiła się do lekarza, bo ma problem z oddychaniem i przegrodą nosową. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać laryngologa i zadbanie o to, by monsterka odzyskała węch. Możesz do tego celu użyć narzędzi, które pomogą Ci w przeprowadzeniu operacji nosa. Postaraj się pomóc upiorce. W grze poruszasz się za pomocą myszki!