Ubieranki gry

Gry pedicure

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster high pedicure

Monster high pedicure

Dział: Monster High

Monsterka potrzebuje pilnie pedicure. Przyszła do Twojego salonu i marzy jej się niepowtarzalny makijaż stóp. Zaczniemy od wyboru kształtu paznokci, są tu szpony, ładnie zaokrąglone paznokietki i wywijające się pod spód. Wybieramy te, które nam się najbardziej podobają. Później zajmiemy się wyborem lakieru do paznocki. mamy niebieski, czerwony, fioletowy i wiele innych. Gdy już wybierzemy odcień, który nam się podoba, możemy także wybrać wzorki na paznokietki. Możemy też wybrać ozdoby na stopy, takie jak modne bransoletki. Na koniec wybierzmy śliczne klapki i stópki straszyciółki sa gotowe!

Pedicure Rochelle Goyle

Pedicure Rochelle Goyle

Dział: Monster High

Rochelle z Monster High nie jest zadowolona z wyglądu paznokci u stóp, dlatego przyszła do ciebie na pedicure kosmetyczny. Jest wiosna i dziewczyna chce ładnie wyglądać. Zaczniemy od pomalowania paznokci, jest tu cała paleta kolorów: czerwony, niebieski, zółty i tak dalej. Gdy już pomalujemy paznokietki, to możemy wybrać jakieś ciekawe naklejki, na przykład wstążkę lub trupią czaszkę. Możemy także wybrać tatuaż na stopę, na przykład serduszko lub kwiatuszek. Na koniec wybierzmy jeszcze odpowiednie buty, śliczne sandałki i gotowe! Rochelle może teraz pokazywać swoje ślicznie wyglądające stopy. Teraz już wiesz jak zrobić domowy pedicure.Pedicure Frankie Stein Monster High

Pedicure Frankie Stein Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High jest niezadowolona z wyglądu swoich stóp, dlatego postanowiła odwiedzić Twój salon kosmetyczny. Pomóż monsterce w odzyskaniu pięknych i zgrabnych stóp. Twoim zadaniem w ubierance jest zadbanie o stopy. Na początek możesz wybrać odcień stóp, może to być na przykład opalony lub naturalny niebieskawy kolor stóp Frankie Stein. Kolejnym krokiem będzie wybór sandałków lub modnych klapeczek. Możesz także wybrać tatuaż na nogę. Na koniec pomaluj pięknie paznokcie naszej straszyciółki, do wyboru masz najróżniejsze wzorki, na przykład w nietoperze lub logo Monster High. Teraz stopy Frankie są piękne i zadbane!