Ubieranki gry

Gry piękności

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Salon piękności Eksplozja kolorów

Salon piękności Eksplozja kolorów

Dział: Ubieranki

Jenny jest niezadowolona ze swojej cery i wyglądu, dlatego przyszła do Twojego salonu piękności, w którym chce odzyskać dawny blask. Na początek gry nałóż na twarz dziewczyny maseczkę oczyszczającą z alg morskich. Opłuczmy i nałóżmy pilling oczyszczający, który ładnie wyrówna koloryt skóry. Musimy jeszcze wyrównać brwi, by podkreślić piękne rysy twarzy. Zlikwidujmy jeszcze cienie pod oczami, a także wybierzmy fryzurkę i ubranie. Nie zapomnijmy też zrobić makijażu!Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła trochę odpocząć od stresu w szkole i wybrała się do Twojego salonu piękności. Daj z siebie wszystko i zrób monsterkę na bóstwo! Na początku gry umyj włosy szamponem i spłucz wodą. Kolejnym krokiem będzie wybór koloru, jakie mają mieć piękne włosy naszej straszyciółki. Możesz także wybrać piękną fryzurkę, są tu włosy proste, a także kręcone. Na koniec zrób makijaż upiorce i wybierz odpowiednie ubrania. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura postanowiła wybrać się do salonu piękności, bo ostatnio troszkę się zaniedbała. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać olśniewająco. Na początek gry wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie pięknie się prezentowała. Do wyboru masz różne uczesania, są włosy dłuższe i krótsze, a także rozpuszczone i związane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu różne modele sukienek, do których dobierzesz odpowiednie buty i kreacja będzie kompletna. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!