Ubieranki gry

Gry pokój

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Pokój fanki Monster High

Pokój fanki Monster High

Dział: Monster High

Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?Udekoruj pokój Monster High

Udekoruj  pokój Monster High

Dział: Monster High

Masz niepowtarzalną okazję stworzyć pokój upiorki z Monster High. Zaczniemy od wyboru koloru tapety na ścianach: do wyboru masz trzy motywy z czaszką lub z Ghoulią w tle. Następnie możesz wybrać kolor pozostałych ścian pokoju: może być różowy lub fioletowy. Jeszcze kolor podłogi i można zacząć meblowanie:) Najpierw umieśćmy w miejscu najbardziej nam pasującym toaletkę dla monterki, gdzie będzie wykonywała codzienny makijaż;) Następnie wybierzmy łóżko, które będzie kolorystycznie pasowało do reszty. Gdy już mamy łóżko, możemy wybrać śliczną narzutę na nie. kolejnym krokiem będzie wybór szafki, a także lampki, którą możemy na niej ustawić. Jeszcze tylko odpowiedni żyrandol i pokoik jest już gotowy!

Mój nowy pokój My New Room 2

Mój nowy pokój My New Room 2

Dział: Dla Dzieci

W grze My New Room 2 stajesz się dekoratorem swojego domu. Dopiero się wybudowałeś i musisz po kolei doprowadzić dom do używalności. Zaczniemy od wyboru otoczenia dla domu, czy ma być w dzikim lesie czy w mieście. Kolejnym krokiem jest wybór umeblowania do domu.Możesz wybrać kanapę z ozdobnymi poduszkami. Możesz też wybrać dywan, a także zwierzaka jakiego chcesz mieć, są psy, koty czy nawet świnie. Dla zwierzaka możesz też wybrać akcesoria, takie jak np drapak dla kota. Wybierz też ciekawy dywan do pokoju w kształcie zwierzaka, na przykład niedźwiedzia. Jest też biblioteczka, w której możesz poukładać ulubione książki. Jeszcze tylko wybór koloru ścian i jakiegoś ciekawego obrazu i gotowe.

Dora dekoruje pokój

Dora dekoruje pokój

Dział: Dla Dzieci

Dora postanowiła całkowicie odmienić swój pokój! Pomóż jej w tym. Nasza bohaterka chce mieć ładnie i czysto. Grę zaczniemy od wyboru przedmiotów do pokoju. Mamy tu łózko, szafki, a także postać Dory, którą możemy umieścić w dowolnym miejscu. Może sobie na przykład siedzieć lub stać. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Hello Kitty pokój fanki

Hello Kitty pokój fanki

Dział: Dla Dzieci

W grze Twoim zadaniem jest stworzenie pokoju dla dziewczynki w stylu Hello Kitty. Wciel się w stylistę i daj z siebie wszystko, by pokój wyglądał pięknie. Wybierz mebelki, a także szafę, łóżko i wszystkie niezbędne meble, które będą potrzebne w pokoju dziewczynki, która uwielbia bajkę o Hello Kitty i jest jego wielką fanką. W grze poruszasz się za pomocą myszki!