Ubieranki gry

Gry pokoju

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Sprzątanie pokoju przed rodzicami

Sprzątanie pokoju przed rodzicami

Dział: Dla Dzieci

Polly musi zrobić porządek w swoim pokoju, zanim mama przyjedzie do domu. Ma mało czasu i dlatego potrzebuje Twojej pomocy. Gra polega na posprzątaniu pokoju. Musisz wyrzucić do kosza wszystkie śmieci, poukładać książki w biblioteczce. Także misie pluszowe mają swoje miejsce w skrzynce na zabawki. Kiedy sprzątniesz wszystko, przechodzisz do następnego levelu. Czeka Cię mnóstwo pracy, bo jest tu bardzo duży bałagan. Kolejne levele są już coraz trudniejsze i bardziej zabrudzone. Poczuj się Perfekcyjną Panią Domu i daj z siebie wszystko, aby wysprzątać dom na błysk Holiday Cleanup.Monster High Sprzątanie pokoju

Monster High Sprzątanie pokoju

Dział: Monster High

Dziewczyny z Monster High zrobiły wielką imprezę dla swoich fanów. Dostały od nich mnóstwo prezentów i lalek ze swoimi podobiznami. Teraz pozostało im sprzątanie mega bałaganu! Twoim zadaniem w grze jest wysprzątanie pokoju na błysk, by nikt nie zauważył, że była jakaś impreza. Rzeczy, które włóczą się po ziemi musisz posegregować w odpowiednie miejsca. Każdy przedmiot ma swój kąt i musisz go znaleźć. Na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu, więc musisz się pospieszyć. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dekorowanie pokoju Clawdeen Wolf

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High będzie dekorowała swój pokój w walentynkowym stylu. Pomóż naszej straszyciółce udekorować jej pokój. Umieść na odpowiednim miejscu meble, takie jak łóżko, nocna szafka czy żyrandol. Nie zapomnij też o szafie, by upiorka miała gdzie przechowywać swoje ciuszki. Wybierz także kolor ścian. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Sprzątanie pokoju z Ghoulią Yelps

Sprzątanie pokoju z Ghoulią Yelps

Dział: Monster High

Ghoulia Yelps z MH ostatnio urządzała imprezę ze swoimi straszyciółkami i teraz ma straszny bałagan w pokoju. Wszędzie włóczą się rzeczy po ziemi i ogólnie wygląda to kiepsko. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w sprzątaniu pokoju, aby znów wyglądał czysto i schludnie przed przyjazdem rodziców. Z podłogi usuń do śmietnika śmieci, które są porozrzucane po całym pokoju. Posprzątaj także rzeczy i odłóż je na swoje miejsce. Wyprostuj obrazy na ścianach i spraw, by wszystko wyglądało ładnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dekorowanie pokoju dziecka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High spodziewa się swojego pierwszego dziecka i chce jak najszybciej udekorować dla niego pokój. Na narodziny dzidziusia wszystko musi być już gotowe. Twoim zadaniem w grze jest pomóc monsterce w przygotowaniu pokoju. Na początku gry wybierz jakiego koloru mają być ściany pokoju, wybierz także jakie mają być meble i gdzie stać. Spraw, by wszystko wyglądało perfekcyjnie. W grę zagrasz za pomocą myszki!