Ubieranki gry

Gry problemy

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Weselne problemy

Weselne problemy

Dział: Dla dziewczyn

Jak wiemy ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Niektóre już jako małe dziewczynki planują, jak będzie wyglądał ten dzień. Gra Wedding Troubles 2 czyli ślubne kłopoty pokazuje nam historie pewnej pary, która bardzo się kocha i chce wziąć ślub, ale niestety nie mają na to pieniędzy. Panna młoda postanowiła się jednak nie poddawać i chce zarobić pieniądze na ślub i wesele. Pomóż dziewczynie w spełnieniu marzenia. Grę Wedding Troubles zaczynamy od zadań, takich jak rzut bukietem ślubnym. Im dalej, tym lepiej, ponieważ zdobywa się więcej pieniędzy. Kolejnym zadaniem jest znalezienie różnic pomiędzy dwoma obrazkami, a to wcale nie jest takie proste. Postaraj się, bo Twoim celem będzie wybór miejsca, gdzie ma się odbyć wesele. Następnie znowu wykonujemy zdania, ale tym razem troszkę inne, bo zbieranie spadających pieniędzy. Ale trzeba tu bardzo uważać, bo pomiędzy nimi znajdują się bomby, które spowalniają pannę młodą. I znowu mamy znaleźć różnice pomiędzy obrazkami. Kolejne zarobione pieniądze wydajemy na wybór sukni ślubnej i dodatków dla panny młodej i ubrania oraz dodatków dla pana młodego. Następnie wykonujemy kolejne zadania i za zarobione pieniążki możemy wystroić jadalnie i stoliki. Możemy tez wybrać czym chcemy jechać na ślub, czy bryczką, a może lamborghini?;) Na koniec kupujemy jeszcze tort i uroczystość gotowa:) Spełniło się marzenie pary młodej!Problemy z cerą Frankie Stein

Problemy z cerą Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ma ostatnio problemy z cerą i dlatego postanowiła wybrać się do dermatologa. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza dermatologa i pozbycie się z twarzy Frankie wszelkich niedoskonałości! Do tego celu możesz użyć narzędzi, które masz z prawej strony ekranu! Gdy po kolei zniszczysz niedoskonałości monsterki, Frankie będzie się mogła wreszcie cieszyć piękną i zdrową cerą. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Problemy z cerą Frankie Stein

Problemy z cerą Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z MH podobnie jak miliony nastolatek na świecie ma problem z cerą. Tylko jej problem przybrał teraz większy rozmiar:( Jej twarz pokryta jest brzydkimi krostkami i jest bardzo zanieczyszczona i świecąca! Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę dermatologa i zadbanie o cerę monsterki! Wykonaj na Frankie oczyszczanie cery i pilling, by wyrównać koloryt jej twarzy. Zlikwiduj pryszcze za pomocą specjalnego korektora! W grę zagrasz za pomocą myszki!