Ubieranki gry

Gry ręka

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + DZłamana ręka Draculaury

Złamana ręka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła iść do lekarza chirurga, bo złamała sobie ostatnio rękę jak szalała w parku rozrywki. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o dłoń monterki i sprawienie, by była całkiem zdrowa. Usuń drzazgi z jej dłoni i powycieraj krew, a także dokładnie usuń brud, by nie wdało się zakażenie. Zadbaj o zraniony paznokieć i zrób prześwietlenie dłoni, a także załóż usztywnienie na palec. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Chora ręka Frankie Stein

Chora ręka Frankie Stein

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High ostatnio na treningu spadła na dłoń i ją sobie pokiereszowała. Teraz niestety ręka spuchła i będzie trzeba odwiedzić lekarza chirurga, bo nie wygląda to najlepiej. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w rolę lekarza i zadbanie o chorą rękę monsterki. Musisz najpierw dokładnie ją umyć, by nie wdało się zakażenie. Kolejnym krokiem w grze będzie powyciąganie z ręki drzazg, które są głęboko powbijane. Załóż także na rany plaster i zmniejsz opuchliznę na ręce za pomocą zimnych okładów. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Chora ręka Draculaury

Chora ręka Draculaury

Dział: Monster High

Draculaura z MH miała wypadek i pokaleczyła sobie rękę. Teraz monsterka musi iść do lekarza, który zbada jej rękę i pomoże jej odzyskać sprawność. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać lekarza i zadbanie o jej zdrowie. Zlikwiduj siniaki na rękach za pomocą lodu, który musisz przyłożyć do siniaków. Użyj także innych narzędzi i wyciąg z dłoni na przykład drzazgę. W grę zagrasz za pomocą myszki!