Ubieranki gry

Gry salonie

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura z Monster High postanowiła trochę odpocząć od stresu w szkole i wybrała się do Twojego salonu piękności. Daj z siebie wszystko i zrób monsterkę na bóstwo! Na początku gry umyj włosy szamponem i spłucz wodą. Kolejnym krokiem będzie wybór koloru, jakie mają mieć piękne włosy naszej straszyciółki. Możesz także wybrać piękną fryzurkę, są tu włosy proste, a także kręcone. Na koniec zrób makijaż upiorce i wybierz odpowiednie ubrania. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Draculaura w salonie piękności Monster High

Draculaura w salonie piękności Monster High

Dział: Monster High

Draculaura postanowiła wybrać się do salonu piękności, bo ostatnio troszkę się zaniedbała. Pomóż naszej straszyciółce wyglądać olśniewająco. Na początek gry wybierz dla monsterki fajną fryzurkę, w której będzie pięknie się prezentowała. Do wyboru masz różne uczesania, są włosy dłuższe i krótsze, a także rozpuszczone i związane. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Są tu różne modele sukienek, do których dobierzesz odpowiednie buty i kreacja będzie kompletna. Nie zapomnij też o dodatkach. Teraz Draculaura wygląda pięknie!

Draculaura w salonie fryzjerskim

Draculaura w salonie fryzjerskim

Dział: Monster High

Draculaura z MH ma problem z włosami. Monsterka ostatnio nabiła sobie guza i zaczyna łysieć. Przyszła o pomoc do pewnego salonu fryzjerskiego. Twoim zadaniem w grze jest wcielenie się w postać fryzjera i zadbanie o włosy naszej straszyciółki! Na początku umyj włosy i dokładnie spłucz. Kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie guza za pomocą specjalnego płynu, którym musisz polać głowę upiorki. Gdy to zrobisz powycieraj jej głowę i polej płynem na porost włosów! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf w salonie

Clawdeen Wolf w salonie

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z MH została zaproszona na promocję pewnego salonu piękności. Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka olśniła wszystkich swoim wyglądem. Na początek wybierz dla niej fajną fryzurkę. Wybierz też jaki ma mieć makijaż, czy w mocniejszych kolorkach czy słabszych. Wybierz także ubranie, na przykład śliczną sukienkę. Do tego dobierz dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki. Jeszcze buty dobierz do całości! W grę zagrasz za pomocą myszki!