Ubieranki gry

Gry sportowo

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Catrina Demew na sportowo

Catrina Demew na sportowo

Dział: Monster High

Catrina z Monster High będzie dzisiaj grała w tenisa. Pomóż naszej straszyciółce ładnie się ubrać na tę okazję. Na początek wybierzmy ładną fryzurkę dla monsterki. Mamy tu różne uczesania: włosy związane a także rozpuszczone. Wybierz najbardziej twarzową fryzurkę. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania. Możesz wybrać śliczny top w różnych kolorach, a do niego dobrać spodenki lub spódniczkę. Wybierzmy jeszcze buty pasujące do całości, mamy tu różne kolory trampek. Na koniec jeszcze dodatki, takie jak naszyjnik czy kolczyki i Catrina może pędzić na mecz!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High postanowiła razem ze swoimi straszyciółkami zagrać w bejsbol. Monsterka jednak jest początkującym sportowcem i nie wie jak się ubrać. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd Clawdeen i musisz sprawić, by nawet na boisku wyglądała olśniewająco. Wybierz dla niej fajną czapkę, wybierz także jakiego koloru ma mieć włosy. Ważnym elementem ubioru będzie tu także dres. Nie zapomnij także o butach i kiju bejsbolowym. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Clawdeen Wolf na sportowo

Clawdeen Wolf na sportowo

Dział: Monster High

Claween Wolf z MH postanowiła wybrać się ze swoimi straszyciółkami na mecz koszykówki. Monsterka musi wyglądać oszałamiająco, bo będzie tam chłopak, który jej się podoba. twoim zadaniem w grze jest wybrać dla upiorki sportową kreację. Wybierz jak ma wyglądać jej fryzurka, a masz tu krótsze i dłuższe włosy w najróżniejszych kolorkach. Kolejnym krokiem będzie wybór ubrania, modny top, spodnie lub spódniczka. Do tego dopasuj buty i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!