Ubieranki gry

Gry straszymestr

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Clawdeen Wolf nowy straszymestr

Clawdeen Wolf nowy straszymestr

Dział: Monster High

Clawdeen Wolf z Monster High za niedługo rozpoczyna nowy straszymestr. Z tego powodu musi wyglądać bombowo! Twoim zadaniem w grze jest sprawić, by monsterka tak właśnie wyglądała. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne uczesania, włosy długie i krótkie, kręcone czy proste, a nawet z pasemkami czy bez. Następnie z szafy naszej straszyciółki wybierz fajne ubranko, może jakąś kolorową sukienkę? Do tego dobierz buty w odpowiednim kolorze i oczywiście dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!Nowy straszymestr: Gigi Grant

Nowy straszymestr: Gigi Grant

Dział: Monster High

Gigi Grant z Monster High właśnie zaczyna nowy straszymestr i dlatego chce ładnie wyglądać w szkole, żeby olśnić swoje straszyciłki, które już dawno jej nie widziały. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, możesz także wybrać kolor włosów i ich pasemka. Wybierz także fajną kreację. Są tu śliczne sukienki, a także topy i spódnice. Do ubrania dobierz buty. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Nowy straszymestr: Catty Noir

Nowy straszymestr: Catty Noir

Dział: Monster High

Catty Noir z Monster High zaczyna nowy straszymestr i dlatego musi wyglądać trendy, dlatego pomóż monsterce w stylizacji. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, w której będzie się ładnie prezentowała. Wybierz także ubranie, a jest tu mnóstwo kolorowych sukienek i tropów oraz spódniczek. Wybierz też buty pasujące do kreacji, a na koniec zadbaj o dodatki, takie jak śliczna torebka czy modne kolczyki. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Nowy straszymestr Catty Noir

Nowy straszymestr Catty Noir

Dział: Monster High

Catty Noir z MH już wkrótce zaczyna nowy straszymestr i dlatego musi fajnie wyglądać, by koleżanki jej nie poznały. Twoim zadaniem w grze jest fajnie wystylizować monsterkę. Wybierz dla niej fryzurkę, mogą to być włosy rozpuszczone lub związane na przykład w koński ogon lub lekko falowane. Wybierz także fajne ubranie, w którym będzie się modnie prezentowała. Może to być sukienka lub top i spódnica. Dobierz modne buty i dodatki i upiorka wygląda świetnie!

Nowy straszymestr Gigi Grant

Nowy straszymestr Gigi Grant

Dział: Monster High

Kolejna monsterka przygotowuje się do nowego straszymestru w Monster High. Tym razem przed Tobą Gigi Grant, która już teraz obmyśla swoją kreację do szkoły. Twoim zadaniem w grze jest fajne ubranie upiorki, by dobrze wyglądała, a także dobrze się czuła w swojej skórze. Wybierz dla niej fajną fryzurkę, mamy tu różne uczesania i kolory włosków. Wybierz także strój, może to być ładna sukienka lub kombinezon. Dobierz buty i dodatki i monsterka będzie super wyglądała!