Ubieranki gry

Gry stylu

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Barbie w stylu Monster High

Barbie w stylu Monster High

Dział: Monster High

Barbie ma już dość, że zeszła na drugi plan z powodu laleczek z Monster High i postanowiła się do nich upodobnić w ramach buntu! Stylizację zaczniemy od wyboru fryzurki, są tu różne uczesania, takie jak nosi choćby Cleo De Nile, albo też Draculaura. Następnym krokiem będzie wybór ubrania. Mamy tu śliczne bluzeczki, a także spodnie jakie noszą nasze ukochane monsterki. Ważnym elementem stroju są też buty, które będą pasowały do ubioru. Na koniec dobierzmy jeszcze dodatki, takie jak na przykład torebka.

Frankie Stein w stylu disco Monster High

Frankie Stein w stylu disco Monster High

Dział: Monster High

Frankie Stein z Monster High wybiera się ze swoimi straszyciółkami na disco, więc musi ładnie wyglądać. Pomóż upiorce w stylizacji. Na początku ubieranki wybierz dla naszej straszyciółki piękną fryzurkę. Mamy tu różne uczesania, włosy związane i rozpuszczone. Następnie wybierz dla monsterki ubranie, by dobrze wyglądała. Mamy tu kolorowe kreacje. Na koniec wybierzmy jeszcze buty, które będą pasowały do całości i dodatki, takie jak na przykład naszyjnik. W grę zagrasz za pomocą myszki. Frankie wygląda ślicznie!

Pokój w stylu Monster High

Pokój w stylu Monster High

Dział: Monster High

Twoim zadaniem w grze jest przygotowanie pokoju, dla wielkiej fanki Monster High, dla której rodzice postanowili zrobić niespodziankę. Zdecyduj jaki ma być kolor ścian. Wybierz jak mają wyglądać meble w pokoju oraz łóżko, czy ma być w stylu Draculaury czy może Frankie Stein. Wybierz także fotel, może ze strasznymi nietoperzami. Ważnym elementem będzie też biurko i okno. W grze poruszasz się za pomocą myszki!