Ubieranki gry

Gry szkole

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Frankie Stein w szkole

Frankie Stein w szkole

Dział: Monster High

W tej ciekawej ubierance musimy zając się Frankie Stein - dla osób które nie kojarzą jest to główna postać serialu pod tytułem MonsterHigh dla dzieci i nastolatek. W tej grze przyjdzie nam wybrać ciekawą fryzurę, następnie dobranie makijażu. Kolejnym etapem będzie dobranie ciekawego wdzianka oraz dodatków dla naszej Frankie, tak by podczas zajęć w szkole wyglądała dobrze i czuła się komfortowo.

Catrine DeMew w szkole plastycznej

Catrine DeMew w szkole plastycznej

Dział: Monster High

Catrine DeMEw z Monster High postanowiła zapisać się do szkoły plastycznej. Dzisiaj będzie miała pierwsze zajęcia. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o ładny wygląd naszej straszyciółki. Wybierz dla niej modną fryzurkę, w której będzie się szałowo prezentowała. Kolejnym krokiem będzie wybranie jakiegoś trendy ciuszka. Są tu śliczne sukienki, a także kolorowe kombinezony. Jeszcze tylko dodatki, które uzupełnią całość i stylizacja jest gotowa!

Barbie w szkole

Barbie w szkole

Dział: Dla dziewczyn

Barbie dzisiaj idzie pierwszy dzień do nowej szkoły. Jest bardzo zestresowana. Twoim zadaniem w ubierance jest zadbanie o perfekcyjny wygląd laleczki. Wybierz dla niej śliczną fryzurkę, w której będzie ładnie wyglądała. Jest tu mnóstwo uczesań w super modnych kolorach! Na przykład tradycyjny blond czy różowy, fioletowy, a nawet niebieski. Wybierz także dla ślicznotki ubranie. Możesz na przykład wybrać sukienkę lub bluzeczkę i spódniczkę. Na koniec wybierz buty i dodatki. Teraz Barbie wygląda ślicznie!

Pierwszy dzień w szkole Monster High

Pierwszy dzień w szkole Monster High

Dział: Monster High

Jak wiemy pierwszy dzień w szkole to bardzo stresujące wydarzenie i mające wpływ na dalsze losy. W tym dniu zatem warto ładnie wyglądać. Dziewczyny z Monster High, takie jak Rochelle Goyle, Robecca, Draculaura, Frankie Stein czy Ghoulia postanowiły się dobrze przygotować do tego dnia. Twoim zadaniem w grze jest zadbanie o nienaganny wizerunek naszych ślicznych upiorek. Spraw, by wyglądały jak modelki. Na początku gry wybierasz sobie swoją ukochaną uczennicę straszyceum, którą chcesz wystylizować. Nastepnie możesz wybrać dla niej najmodniejsze ubrania w sezonie, a także buty i dodatki. Spraw, by laleczki ładnie wyglądały! W grę zagrasz za pomocą myszki! UWAGA: Gdyby gra się nie wczytała, kliknij tuSkelita w szkole plastycznej

Skelita w szkole plastycznej

Dział: Monster High

Skelita z Monster high postanowiła zapisać się do szkoły plastycznej, bo bardzo lubi malować obrazy. Dzisiaj jest pierwszy dzień w szkole plastycznej i dlatego chce ładnie wyglądać. Pomóż naszej straszyciółce w wyborze odpowiedniego ubrania. Wybierz dla monsterki fryzurkę, masz tu różne uczesania. Długie i krótkie włoski. Kolejnym krokiem w grze będzie wybór ubrania. Wybierz kolorowy top, spódniczkę lub sukienkę w modnym odcieniu i fasonie. Dobierz buty do ubrania i dodatki. W grę zagrasz za pomocą myszki!