Ubieranki gry

Gry znajdź

Spodobała Ci się strona?
lub dodaj ją do ulubionych. Naciśnij CTRL + D

Monster High znajdź liczby

Monster High znajdź liczby

Dział: Monster High

Tym razem możesz sprawdzić swoją spostrzegawczość w jednej z gier mh: pod tytułem znajdź liczby. To odnalezienia jest aż 15 liczb do tego masz określony czas, ale aby nieco ułatwić szukanie dostaniesz lupę powiększająca. Dzięki temu powinno udać ci się znaleźć wszystkie ukryte liczby na obrazku z serialu monster high.

Monster High znajdź obiekty

Monster High znajdź obiekty

Dział: Monster High

W grze Twoim zadaniem jest znalezienie ukrytych przedmiotów na obrazku z Twoimi ulubieńcami ze szkoły Monster High. Na dole ekranu z prawej strony masz podane przedmioty, które musisz znaleźć na przykład okulary. W jak najszybszym czasie znajdź te przedmioty na obrazku. Baw się razem z Draculaurą, Frankie Stein i innymi znanymi uczniami ze straszyceum. W grze poruszasz się za pomocą myszki!

Znajdź liczby w dżungli

Znajdź liczby w dżungli

Dział: Dla Dzieci

Małpka, lew, struś, słonik i hipopotam to tylko niektóre zwierzęta, które czekają na Ciebie w miejskim zoo. Dzisiaj możesz zabawić się w detektywa i poszukać poukrywane liczby na obrazku z naszymi sympatycznymi zwierzakami. Liczby są sprytnie poukrywane, więc musisz wytężyć wzrok i się pospieszyć, bo na znalezienie masz określoną liczbę czasu! W grę zagrasz za pomocą myszki!

Smurfs 2 znajdź literki

Smurfs 2 znajdź literki

Dział: Dla Dzieci

Dzisiaj Twoim zadaniem jest znalezienie literek na obrazku ze Smerfami. Na znalezienie literek masz określoną ilość czasu, więc musisz się pospieszyć! Literki kryją się w różnych zakamarkach obrazka, więc musisz się dokładnie przyjrzeć, żeby je znaleźć. Zabaw się w Sherlocka Holmesa i zostań prawdziwym detektywem poszukującym literek. W grze poruszasz się za pomocą myszki!My Little Pony znajdź ukryte obiekty

My Little Pony znajdź ukryte obiekty

Dział: Dla Dzieci

Przed Tobą nie lada wyzwanie! Musisz na chwilę stać się detektywem i wytężyć wzrok. Twoim zadaniem w grze jest znalezienie gwiazdek na obrazku z naszymi ślicznymi kucykami Pony. Musisz mieć spostrzegawcze oko, bo gwiazdki są sprytnie poukrywane. Gdy już znajdziesz jakąś, to kliknij w nią i wtedy zniknie z paska u dołu ekranu. Gdy już znajdziesz wszystkie, to przechodzisz do następnego levelu. W grę zagrasz za pomocą myszki!